Ubezpieczenie ładunków
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę

Zakres usługPonieważ jesteśmy firmą spedycyjną tabor samochodowy którym dysponujemy nie jest ograniczony ilością aut będących w posiadaniu jednego przewoźnika. Współpracując od lat z wieloma polskimi firmami transportowymi mamy codziennie do dyspozycji kilkadziesiąt samochodów (małe 1.5 tonówki, średniotonażowe 3.5 tonówki, duże 24 tonowe TIR-y i MEGA lub nawet wysokokubaturowe zestawy drogowe o pojemności 115m3). Samochody te w większości spełniają najwyższe wymagania w zakresie ochrony środowiska, tzw. "Euro 5".

DOSTAWY ANGLIA - POLSKA I POLSKA - ANGLIA

1) STANDARDOWE ŁADUNKI CZĘŚCIOWE - codzienne odbiory z Anglii i z Polski. Bezpośrednie dostawy od 3 do 20 europalet lub maszyn rolniczych / przemysłowych o łącznej wadze brutto do 14 ton. Czas dostawy dom - dom wynosi od 3 do 5 dni w zależności od miejsc odbioru i dostawy. Transport dużymi 24 tonowymi samochodami TIR bez przeładunków.

2) PRZYSPIESZONE ŁADUNKI CZĘŚCIOWE - codzienne odjazdy z Anglii i z Polski. Bezpośrednie dostawy od 1 do 5 europalet o łącznej wadze brutto do 1000kg. Czas dostawy dom-dom od 2 do 3 dni zależnie od wielkości ładunku oraz miejsc odbioru i dostawy. Transport bez przeładunków 1.5 tonowymi autami dostawczymi.

3) ŁADUNKI DROBNICOWE - od 1 do 2 palet. Codzienne odbiory lokalne w Anglii i w Polsce. Na życzenie Klienta odbiory i dostawy małymi autami posiadającymi windę z tyłu. Dwa odjazdy w tygodniu z Anglii i z Polski dużymi 24 tonowymi ciężarówkami TIR - wtorek i piątek/sobota. Czas dostawy od 5 do 8 dni. Przeładunki w Anglii i w Polsce.

4) ŁADUNKI CAŁOPOJAZDOWE - codzienne odjazdy z Anglii i z Polski. Transport dużymi  24 tonowymi ciężarówkami TIR (do 33 europalet lub maszyny rolnicze / przemysłowe), autami typu MEGA (wysokość wewnętrzna 3M) lub tzw. zestawami drogowymi o pojemnosci 115m3, które mogą zabrać do 38 europalet. Czas dostawy dom-dom wynosi 3 do 4 dni.

5) DEDYKOWANE ŁADUNKI EKSPRESOWE - codzienne odjazdy z Anglii i z Polski dedykowanymi samochodami dostawczymi typu sprinter (maksymalnie 8 europalet o łącznej wadze brutto do 1500kg). Czas dostawy dom-dom od 24 do 30 godzin w zależności od miejsca odbioru i dostawy.


Oferujemy także PANEUROPEJSKIE DOSTAWY EKSPRESOWE dedykowanymi autami dostawczymi - od 1 do 8 europalet o wadze do 1500kg. Małe wymiary tych aut (dł.420 x szer.230 x wys.220cm) są ich główną zaletą pozwalającą na szybkie poruszanie się na terenie całej Europy.W przeciwieństwie do samochodów średnio i wysokotonażowych auta te nie podlegają wakacyjnym czy świątecznym zakazom jazdy. Wyeliminowanie tych uciążliwych czasem ograniczeń pozwala na ekspresowe dostawy do większości krajów Europy w czasie do 24 godzin. Czas dostawy wydłuża się maksymalnie do 48 godzin dla skrajnych odległości na terenie Europy.

Klientom z Polski, posiadającym europejski NIP wystawiamy faktury VAT "zero" .
Rozpoczynając współprace z Klientem zawsze sugerujemy rozważenie ubezpieczenia ładunków , jednak czesto slyszymy, że "towar ma ubezpieczenie CMR", wiec zdaniem Klienta dodatkowe ubezpieczenie ładunku nie jest potrzebne. W celu wyjaśnienia tego nieporozumienia podajemy następujący... ikona x
POLANGLIA Transport Ltd
177 London Road
Southend-On-Sea
Essex SS1 1PW
Wielka Brytania
Tel. +44 1702 341771
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
strona główna | prezentacja firmy | zakres usług | ubezpieczenie ładunków | warunki handlowe | zapytanie ofertowe | zlecenie spedycyjne